Betpas 327 Giriş – Betpas327 Sms İptali

Tıkla Betpas’a Giriş Yap !

Betpas 327 SMS iptali kimi üyeler tarafından araştırılmakta olan başlıkların arasında yer almaktadır. Betpas327 kullanıcılarından üyelik esnasında kişisel bilgilerinin yanı sıra iletişim bilgilerini de istemektedir. Bunun sebebi ise üyelerine hem yeni promosyonlardan haber vermek, hem de site tarafından yapılan adres değişiklerini bildirmektir. Ayrıca yaşanan problemlerde üyeleri Betpas müşteri temsilcileri aracılığı ile birebir olarak arayarak onların sorunlarını en kısa sürede çözmektir. Ancak kimi kullanıcılar gönderilen bilgi SMS’lerinden rahatsız oldukları için bu SMS sisteminden çıkmak istemektedir. Sizlere bu yöntemin nasıl gerçekleştiğini bu yazımızda aktaracağız. Türkçe bahis sitesi ile ilgili tüm güncel promosyonlarları ve yeni giriş adreslerini her an sitemizde bulabilirsiniz

Betpas 327 SMS İptali Telefonlarda Nasıl Yapılır?

Betpas 327 SMS iptali yapabilmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden birisi telefonunuzun mesaj ayarları bölgesinden yapılmaktadır. Bunun için site ile iletişim kurmaya gerek kalmadan kendi iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılar mesajlar bölmesine girdikten sonra mesaj ayarları sekmesine tıklamaları gerekmektedir. Bu alanda spam numaraları ve spam ifadeleri gibi seçenekler yer almaktadır. Spam numaralarından site tarafından mesaj gönderilmiş olan numarayı filtreye ekleyebilirsiniz ve bir daha numaradan gelen mesajları görmeyebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise spam ifadeleridir. Platform size mesaj gönderdiği zaman kendini tanıtan bir kod bulunmaktadır. (“B0021” gibi) Bu kodu spam ifadelerine ekleyerek de siteden gelen mesajların size ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Betpas327 SMS İptali Nasıl Yapılır?

Betpas 327 SMS iptalini site üzerinden gerçekleştirebilmek adına canlı desteğe bağlanabilir ya da e mail ile destek hattından bu işlemin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. Kullanıcılar talepleri doğrultusunda SMS sisteminden çıkartılmaktadır ve bir daha SMS onlara ulaşmamaktadır. Ancak yapacağınız SMS iptalinin sizin dezavantajınıza olduğu kanaatindeyiz. Site tarafından yapılan kampanyalar ve yapılan adres değişiklikleri sizlere ilk olarak bu kanallar aracılığı ile gönderilmektedir. Bundan dolayı SMS sisteminden çıkarak platform ile ilk iletişim aracınızı koparmamalısınız. Ancak siz değerli okuyucularımızdan gelen yoğun talepler doğrultusunda SMS sisteminden nasıl çıkılacağını bu yazımızda sizlere aktardık. Betpas 327 SMS iptali işlemi haricinde platform hakkında merak edilen tüm sorulara yanıtları sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın