Betpas 340 Giriş Açık – Betpas340 Yeni Giriş

Betpas 340 yeni giriş adresi oldu ! Betpas yeni adresine Betpas340 sitesi ile giriş yap ! Tek aktif bağlantı www.betpas340.com oldu !

Tıkla Betpas’a Giriş Yap !

Betpas 340 hesabınızı oldukça kolay bir şekilde yönetebileceksiniz. Mobil cihazlar ya da bilgisayar üzerinden sisteme giriş yaptığınız zaman kolay menüler aracılığı ile istediğiniz alanlara ulaşabileceksiniz. Para yatıra ve para çekme seçeneklerini de düşük limitler ile tamamlayacaksınız. Üstelik oldukça fazla yöntem olduğundan dolayı kullandığınız seçenekler sayesinde gün içerisinde hızlı bir şekilde para çekimlerinizi tamamlayabileceksiniz. Online bahis siteleri sayısı arttığı için artık kullanıcıların da bu alanda kriterleri artmaya başlamıştır ve üyeler bu bağlamda sitelerin güvenilir olması gibi ödeme işlemlerinin de hem güvenilir hem de fazla olmasını istemektedir. Betpas üzerinde yer alan ödeme seçenekleri uluslararası olarak para transferi konusunda lisanslı kuruluşlardır ve sizlere güven dolu bir şekilde hizmetlerini vermektedir.

Betpas 340 Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Betpas 340 üzerinden para çekmek için sanal hesaplarınız var ise bunları kullanabilirsiniz ya da klasik olan bankalar üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz. Aktif olarak tercih edeceğiniz para çekim seçenekleri ve limitleri ise şunlardır;

  • Banka havalesini kullanarak en az 100 TL
  • Papara ön ödemeli hesabınıza en az 100 TL
  • TL Nakit ön ödemeli hesabınıza en az 100 TL
  • E-Para bozdur hesabınıza 30 dakika içerisinde en az 100 TL
  • EcoPayz ve Neteller hesaplarınıza da 30 dakika içerisinde en az 100 TL çekebilirsiniz.

Betpas340 Belge İstiyor mu?

Kullanıcılar siteye üye olmadan önce sitenin belge talebini de araştırıyorlar. Platform her kullanıcısından para çekim işlemleri için belge talebinde bulunmamaktadır. Ancak gerekli gördüğü durumlarda ve güvenlik açısından sizlerden belge talep etmektedir. Çünkü sadece kendi isminize olan hesaba güvenlik nedeni ile para çekimi yapabilirsiniz. Eğer platform para çekim işlemlerinde bir kuşku duyar ise sizlerin güvenliği için belge talep ederek çekim işlemlerinin daha güvenilir olmasını sağlamaktadır. Site tarafından talep edilen belgeler evinizden bile çıkmadan temin edeceğiniz belgelerdir. Bunların arasında kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafı, ikametgah adresinizin için kendinize ait olan bir fatura resmi (üzerinde adres yazması gerekmektedir) ve son olarak da hesap ekstresi istenmektedir. Betpas 340 mail destek ekibine bunları göndererek çekimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın